Narodowe Forum Muzyki

Koncert "Listy Norwida". Świat Fryderyka Chopina. Dostępny architektonicznie. 29 września, godzina 19.

Kolorowe zdjęcie. Trójka artystów na tle ciemnych liści. Patrzą przed siebie. W środku kobieta ubrana w czerwoną bluzkę. Z lewej i prawej strony obok kobiety stoją ubr

Listy Norwida to projekt stworzony na specjalne zamówienie Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Chopin i jego Europa – jego koncepcja opiera się na muzycznej interpretacji wybranych listów czwartego wieszcza, czytanych przez znakomitego aktora, Andrzeja Chyrę.

Świat improwizacji występuje w nim w intrygującej relacji z wyborem tekstów Norwida, będących dla muzyków impulsem do stworzenia indywidualnego i niepowtarzalnego komentarza. Wydarzenie jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością fizyczną (toaleta, parking, winda).

Program „Listy Norwida”
Wykonawcy: Kasia Pietrzko Trio with special guests Maciej Kądziela and Andrzej Chyra Kasia Pietrzko – fortepian, kompozycje, wybór tekstów Maciej Kądziela – saksofon altowy, kompozycje, wybór tekstów Andrzej Święs – kontrabas Piotr Budniak – perkusja Andrzej Chyra – recytacje

Kiedy?
29 września
godzina 19

Gdzie?
Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego
Plac Wolności 1

Dojazd:
Tramwaje (przystanki: Narodowe Forum Muzyki, Zamkowa, Opera)
Autobusy (przystanki: Świdnicka, Renoma, pl. Orląt Lwowskich).
Do NFM można również przejść krótkim spacerem z Rynku i z innych popularnych miejsc Starego Miasta. Wejście znajduje się od strony pl. Wolności.

Bilety:
od 35 do 65 zł

Zakup biletów na stronie: www.bilety.nfm.wroclaw.pl
Rezerwacja drogą mailową: rezerwacje@nfm.wroclaw.pl lub telefonicznie +48 71 715 97 00.