Strefa Kultury Wrocław

125. Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu": W CIEMNO z audiodeskrypcją i pętlą indukcyjną. 15 grudnia, godzina 19.

Szaro-białe zdjęcie. Z dołu wystaje ręka uniesiona w górze z otwartą dłonią. Za ręką na scenie obok siebie stoją przodem trzej mężczyźni.
Strefa Kultury Wrocław
zaprasza na Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu„. Edycja zimowa nosi tytuł „W ciemno” i jest wyjątkowa, ponieważ podczas jej realizacji organizatorzy wraz z Fundacją Katarynka sięgną po takie narzędzia jak audiodeskrypcja oraz pętla indukcyjna.

Jak funkcjonuje ludzkie ciało, gdy wyłączy się jeden ze zmysłów? Podobno jego funkcję przejmują pozostałe. Okazuje się, że w ciemnym pokoju człowiek staje się bardziej wrażliwy na dźwięk, zapach, dotyk. Czy to prawda? A może o tym, czego nie widać, da się opowiedzieć? Publiczność przekona się o tym wspólnie podczas 125. Antykabaretu.

„Antykabaret jest miejscem spotkania i sposobem na spędzenie wspólnie dobrego wieczoru we Wrocławiu. Tym razem nasze zaproszenie kierujemy także do osób, które częściej doświadczają ciemności. Chcemy przy okazji tego spotkania poznać także świat osób niewidomych i niedowidzących, spróbować zbliżyć się do ich wrażliwości”– mówi Marek Kocot.

Gdzie?
Firlej
ul. Grabiszyńska 56, Wrocław

Kiedy? 
15 grudnia
godzina 19:00

Wstęp 40 zł (ulgowy), 50 zł (normalny)
Zakup biletów: https://strefakultury.pl/wydarzenie/125-antykabaret-dobry-wieczor-we-wroclawiu-w-ciemno/

Dojazd
Przystanek Grabiszyńska
Tramwaje: 4, 5, 11, 14
Autobusy: 126, 127
Parking dla osób ze szczególnymi potrzebami znajduje się przy ulicy Żytniej.