Wrocławski Teatr Lalek

Spektakl "Piekło-niebo" z audiodeskrypcją. Baśniowe widowisko. 14 stycznia, godzina 15.

Kolorowe zdjęcie. Mężczyzna ubrany w ortalionowy, beżowy strój stoi i rozkłada ręce. Patrzy przed siebie zamyślonym wzrokiem. Ma długie, blond włosy. Na twarzy ma namalowaną błyskawicą jak Dejwid Bołi. W tle kobieta w wianku na głowie.

Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na spektakl „Piekło-niebo” z audiodeskrypcją. Trochę smutna, a trochę wesoła opowieść o miłości i przemianach, które musimy zaakceptować, by żyć pełnią życia, jest adresowana do dorosłych, młodzieży i rodzin z dziećmi, które ukończyły 7 lat.  Teatr zadbał również o dostępność dla osób z niepełnosprawnością ruchową (podjazd, toaleta).

O spektaklu:
Główna bohaterka, mama siedmioletniego Tadzia – miłośnikom muzyki klubowej znana jako DJ DAJE RADĘ – trafia do nieba. Szybko jednak uznaje, że jej czas jeszcze się nie skończył i że za wszelką cenę musi wrócić na ziemię do swojego synka. W trakcie ucieczki z zaświatów poznaje diabła, który chciałby zostać człowiekiem, archanioła, który kiedyś był człowiekiem, oraz własnego tatę, który jest tylko połową człowieka. Historię opowiada nam Tadzio, który po odejściu mamy schował się w szafie i nie chce z niej wyjść. Wraz z nim przeżywamy stratę i próbujemy się z nią pogodzić.

Gdzie?
Wrocławski Teatr Lalek
plac Teatralny 4

Kiedy?
14 stycznia
godzina 15

Bilet w cenie 20 zł.

Zapisy pod adresem widownia@teatrlalek.wroclaw.pl lub pod numerem telefonu 71 335 49 11.

Dojazd
Przystanek Plac Teatralny: tramwaje 6, 7
Przystanek Kazimierza Wielkiego: tramwaje 3, 4, 10, 23, 33; autobus: K
Przystanek Renoma: tramwaje 6, 7, 14, 20, 24; autobusy: A, D, 149, 406, 409
Przystanek Wzgórze Partyzantów: tramwaje: 2, 5, 8, 9, 11, 17; autobusy: A, 114, 120, 149, 406, 409 .

Teatr nie posiada własnych miejsc parkingowych, ale przy Miejskim Zakładzie Kąpielowym i Wrocławskim Centrum SPA (ul. Teatralna 10/12) znajduje się miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.