Instytut Grotowskiego

Spektakl „Pogranica” z audiodeskrypcją, dostępnością architektoniczną oraz oprowadzanie dotykowe, 20 czerwca, godzina 22

Instytut im. Jerzego Grotowskiego zaprasza na spektakl „Pogranica” z audiodeskrypcją, dostępnością architektoniczną. Zaraz po spektaklu odbędzie prowadzone przez Magdalenę Mądrą oprowadzanie dotykowe po scenografii do przedstawienia.

Spektakl Ady Tabisz i Jakuba Tabisza W ramach III Festiwalu Teatru na faktach „Rzeczy zbędne”.

W lesie nie powinno się znajdować przymarzniętych do ziemi pieluch. W lesie nie powinno się tropić ludzi po ich śladach. W lesie nie powinno się budować szałasów. W lesie nie powinno się chodzić po ciemku. W lesie nie powinno się leczyć złamań, odmrożeń i odbierać porodów. W lesie nie powinno się zostawiać torb napakowanych słoikami, batonikami i powerbankami. W lesie nie powinno się ukrywać przed strażnikami. W lesie nie powinno się umierać. W lesie nie powinno się śmiecić…

 

Uwaga! W spektaklu wykorzystywana jest bardzo głośna muzykao.

Więcej informacji o wydarzeniu

Gdzie?
Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego
ul. Księcia Witolda 62

Kiedy?
20 czerwca
godzina 22:00

Wstęp
Bilety z audiodeskrypcją: 25 zł (można je zakupić na naszej stronie: https://www.bilety.grotowski-institute.pl/tickets/index/0/2024/6 lub zarezerwować telefonicznie 601064919 lub mejlowo bilety@grotowski-institute.pl i wykupić na miejscu)
Bilety dla osób asystenckich: 1 zł (bilet można wykupić na miejscu, prosimy o wcześniejszą rezerwację na nr telefonu lub mejla powyżej)

Więcej informacji o spektaklu:
https://grotowski-institute.pl/wydarzenia/pogranica/

 

Wskazówki dojazdu
Spektakl odbędzie się w Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego, mieszczącym się w budynku „Piekarni. Żywej Kultury”, przy ul. Księcia Witolda 62 weWrocławiu. Na najbliższy przystanek komunikacji miejskiej, pod nazwą „Kępa Mieszczańska”, docierają między innymi tramwaje o numerach 14, 15, 18, 19 oraz autobusy linii 128, 144. Ulica Księcia Witolda jest pokryta brukiem, a chodnik wzdłuż niej ma nierówną nawierzchnię, dlatego zachęcamy do ostrożnego poruszania się. Budynek, w którym odbywa się wydarzenie, jest dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Po przejściu przez ogrodzenie należy skierować się na lewo ku lekko wznoszącemu się podejściu do drzwi zewnętrznych. Za nimi, w odległości około metra, znajdują się kolejne, wewnętrzne drzwi, które rozsuwają się dzięki czujce ruchu. Wchodzi się nimi do dużego foyer. Po lewej stronie jest punkt informacyjny oraz toaleta, na wprost – samoobsługowa szatnia, a po prawej – wejście do sali widowiskowej. Zachęcamy do korzystania z asysty osób opiekujących się gościniami i gośćmi, które mogą towarzyszyć w drodze z przystanku tramwajowego do budynku (spacer zajmuje około 5 minut; zapotrzebowanie prosimy zgłaszać, dzwoniąc do Magdaleny Mądrej pod numer telefonu 693 927 324).