Wrocławski Instytut Kultury

Tematyczna książka dotykowa. Warsztaty rodzinne z audiodeskrypcją i PJM. 11 marca, godzina 11 i 13.

Kolorowe zdjęcie. Jasne pomieszczenie z białymi ścianami, a na nich charakterystyczne wypustki. Na środku dwie, około pięcioletnie dziewczynki. Dziewczynka po lewej niższa od koleżanki obok, ubrana w niebieską bluzkę i dżinsy. W obu rękach trzyma swoje prace zrobione z papierowych materiałów. Patrzy w ich stronę. Druga dziewczynka w różowej bluzce i czerwonych spodniach patrzy z dumą na wprost. W ręce trzyma swoją pracę, która wisi na sznurku.

Wrocławski instytut kultury organizuje w Barbarze warsztaty z Kasią Bury z audiodeskrypcją i PJM. Instytucja jest dostępna dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Na miejscu znajdziecie toalety dostępne dla osób z niepełnosprawnością. W formularzu zgłoszeniowym możecie również zasygnalizować potrzebę pętli indukcyjnej.

Opis warsztatów:
Tym razem położymy łapki na tekturowej książce. Jej środek będzie skrywał nasze najśmielsze marzenia i rysunki. Porozmawiamy wspólnie o tym, co nas interesuje, jakie aktywności lubimy robić (pływać, skakać, bawić się, głaskać zwierzaki, chodzić po parku) i wpiszemy je do książkowego pamiętniczka.

Aby je stworzyć w ruch pójdą nożyce, klej, papier i brokat!

Gdzie?
Barbara
Świdnicka 8b

Kiedy?
11 marca
dla dzieci w wieku 4-7 lat
w godzinach 11-12
dla dzieci w wieku 6-10 lat
w godzinach 13-14

Wstęp na wydarzenie w cenie 25 zł. Chcesz zapisać się na wydarzenie? Wypełnij formularz.

Dojazd
Przystanek Świdnicka
Tramwaje: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 33
Autobusy: D, K